Laika periodā no 31. augusta līdz 18. septembrim, Valorant spēlētājs Ardis "ardiis" Svarenieks, ar komandu FunPlus Phoenix, izcīnija 4. vietu VALORANT Champions 2022 turnīrā. Pēc veiksmīgi aizvadīta grupu turnīra, FunPlus Phoenix jau pēc pirmās izslēgšanas spēļu kārtas nokļuva turnīra apaksējā zarā, taču spēja vieksmīgi atgūties un aizspēlēties līdz pat apakšēja zara pusfinālam, kura ietvaros ar rezultātu 0-2 (Icebox - 11:13, Haven - 9:13) tika piedzīvots zaudējums komandai DRX no Ziemeļkorejas. FunPlus Phoenix parādītais sniegums nopelnija komandai prēmiju 80,000 USD apmērā.

Laika periodā no 17. līdz 18. septembrim, norisinājās Goexanimo rīkotais Battery CS:GO 5x5 #21 turnīrs, kurā šoreiz čempiona titulu izcīnija komanda AVENES (ayriks, erners, dans, makaroffz, nisker) turnīra lielajā finālā ar sērijas rezultātu 2-0 pārspējot komandu MightyWolves (Emis2, raw, superhck, whitezins, Caderyy). Turnīrā kopā piedalijās 16 komandas un tā balvu fonds bija 600 EUR, kā arī balvas no turnīra atbalstītāja Battery.

Laika periodā no 31. augusta līdz 2. oktobrim, CS:GO spēlētājs Mareks “YEKINDAR” Gaļinskis, ar komandu Team Liquid, izcīnija 2. vietu ESL Pro League Season 16 turnīrā. Lielajā finālā Team Liquid sīvā piecu karšu derbijā piekāpās Eiropas komandai Vitality ar sērijas rezultātu 2-3 (Inferno - 16:7, Dust2 - 7:16, Mirage - 25:21, Overpass - 17:19, Vertigo - 11:16). Team Liquid parādītais sniegums nopelnija komandai prēmiju 85,000 USD apmērā.

ESL Pro League Season 16 turnīrā piedalijās arī vēl viens latviešu CS:GO spēlētājs - Helvijs “broky” Saukants, kurš kopā ar komandu FaZe Clan izcīnija dalītu 5-8. vietu. Turnīra ceturtdaļfinālā FaZe Clan ar sērijas rezultātu 1-2 (Inferno - 16:13, Ancient - 8:16, Mirage - 11:16) piekāpās Krievu komandai Cloud9. FaZe Clan parādītais sniegums nopelnija komandai prēmiju 37,500 USD apmērā.

CS:GO komanda Wolsung aizvadija atlikušās septiņas ESEA Advanced 42. sezonas spēles kuru ietvaros tika svinētas piecas uzvaras pār komandām Insilio Winline (Ancient - 16:5), Marskalk (Overpass - 16:6), Nemiga Gaming (Dust2 - 16:8), EKO (Inferno 16:3) un Cryptova (Ancient - 16:7), un piedzīvoti divi zaudējumi spēlēs pret LeakGG (Ancient 14:16) un Dark Tigers (Overpass - 12:16). Sezonai noslēdzoties, Wolsung, ar septiņām uzvarām un pieciem zaudējumiem, 103 komandu konkurencē ierindojās 36. vietā.

CS:GO spēlētāja Kristera “keen” Dārznieka pārstāvētā Budapest Five komanda aizvadija atlikušās sešas ESEA Advanced 42. sezonas spēles kuru ietvaros tika svinētas piecas uzvaras pār komandām IgnisEsports (Mirage - 16:8), Conquer Gaming (Inferno - 16:10), premghouls (Dust2 - 16:8), 9 Pandas (Mirage - 16:14) un Team QUAZAR (Overpass - 16:8), un piedzīvots viens zaudējums pret komandu Fourteen (Dust2 - 12:16). Sezonai noslēdzoties, Budapest Five, ar septiņām uzvarām un pieciem zaudējumiem, 103 komandu konkurencē ierindojās 35. vietā.