Jānis Dzērve

Valdes priekšsēdētājs

Latvijas esportā jau no 2006.gada. Spēlējis pusprofesionālās un profesionālās komandās Counter-Strike 1.6, CS:S un CS:GO. Pārstāvējis Latvijas izlasi, kā spēlētajs un kā menedžeris, CS:S un CS:GO kā arī Overwatch disciplīnās. Kopš 2015.gada darbojas kā SIA Goexanimo izpilddirektors. Aktīvi piedalījies vairāk kā 400 dažādu gaming pasākumu un sacensību tapšanā un rīkošanā Latvijā, no tiem lielākie HyperTown un Baltijas esporta līga (BESL Pro). 

2021. gadā piedalījies paneļdiskusijā sporta forumā “SportsComm ‘21” , uzstājies LIKTA Digital crossfit,  kā arī starptautiskajā konferencē "Ielu sports un esports pret COVID". Kā viesis aicināts izteikt viedokli par tendencēm Latvijas un starptautiskajā esporta scēnā tādos medijos kā LNT, Latvijas Radio 1, Sportacentrs.tv, Radio Naba un daudzos citos.Gints Grasis

Valdes loceklis

Latvijas esportā darbojas kopš 2014.gada. Piedalījies dažāda līmeņa sacensībās Baltijas valstīs. Izveidojis veiksmīgu starptautisku profesionāla trenera karjeru un aizvedis Latvijas Overwatch izlasi uz BlizzCon 2019 turnīru ASV. Vadījis un organizējis Latvijas mēroga turnīrus un pasākumus. Konsultējis bērnu un jauniešu attīstības projektus Latvijā. Izstrādājis metodiku un veidojis starptautiskus mācību video.Bruno Gailītis

Valdes loceklis

Latvijas esportā darbojās jau kopš 2005.gada. Savas karjeras laikā, kā spēlētājs, ir guvis neskaitāmas uzvaras Latvijas un Baltijas reģiona Counter-Strike 1.6 un CS:GO turnīros, un spēlējis arī plecu pie pleca ar Mareku "YEKINDAR" Gaļinski. Tāpat arī, ir pārstāvējis Latvijas nacionālo esporta izlasi trīs dažādās disciplīnās - Counter-Strike 1.6, CS:GO, un PUBG. Kā treneris, ir veicinājis vairāku Latvijas jauno CS:GO spēlētāju attīstību, un kopā ar tiem sasniedzis jaunas virsotnes Latvijas esportā. Kā turnīru administrators, ir organizējis daudz un dažādus turnīrus priekš Latvijas un Baltijas spēlētājiem un komandām, t.sk. arī prestižāko Baltijas esporta līgu BESL Pro, kuras ietvaros darbojies arī kā spēļu komentētājs. Laika periodā no 2017.gada februāra līdz 2023.gada septembrim, strādājis SIA Goexanimo, kur darbojies kā Turnīru Administrators un Operāciju Vadītājs.

Papildus tam, aktīvi pārstāv Latvijas esporta intereses ar mērķi popularizēt esportu Latvijā un veicināt sabiedrības izpratni par to. Bruno izteiktais viedoklis par esportu un ar to saistītiem notikumiem ticis atspoguļots tādās vietnēs kā Latvijas Avīze, žurnāls SestDiena, sportacentrs.com, sportazinas.com, un sportapils.com. Tāpat arī, Bruno radītais rakstveida saturs iepriekš ticis publicēts platformā DELFI.


Raivis Gelsbergs Padomes loceklis

Latvijas esportā kopš 2014.gada. Aktīvs Latvijas esporta atbalstītājs un starptautiskās esporta scēnas sekotājs, kurš, pateicoties savām esporta sfēras zināšanām un vairāk kā 15 gadu pieredzei IT nozarē, palīdzējis vairāku nozīmīgu Latvijas un Baltijas mēroga esporta projektu tapšanā. Pamatā darbojies ar web projektu izstrādi, kas sevī iekļāvusi arī dažādu esporta sacensību nodrošināšanas un informācijas pieejamības rīku un risinājumu projektēšanu un ieviešanu.

Twitter Linkedin
Renārs Toms Dzintars Padomes loceklis

Latvijas esportā kopš 2014.gada. Esporta spēļu komentētājs, kurš savas karjeras laikā komentējis lielākos Latvijas un Baltijas mēroga CS:GO turnīrus, t.sk. arī prestižāko Baltijas esporta līgu BESL Pro. Papildus tam, ir darbojies projektā "Esporta Skola", kura ietvaros izglītojis jauniešus par esportu, piedalijies dokumentālajā filmā par video spēlēm "Jēgpilna Spēle", un izteicis viedokli par esportu "Latvijas Radio 5" ēterā. Kopš 2021.gada strādā SIA Goexanimo kā reģionālās attīstības vadītājs.

Twitter Linkedin
Mareks Gaļinskis Padomes loceklis

Latvijas esportā kopš 2016.gada. Profesionāls CS:GO spēlētājs, kurš savas karjeras gaitas uzsāka piedaloties un uzvarot neskaitāmus Latvijas un Baltijas mēroga turnīrus. Kopš 2022.gada jūlija pārstāv komandu Team Liquid. Kopā ar Helviju “broky” Saukantu, ir viens no pirmajiem latviešu spēlētājiem, kurš pārstāvējis Latviju spēlēs izstrādātāja VALVE atbalstītā CS:GO Major turnīrā, kā arī, ir pirmais latviešu spēlētājs, kurš spēlējis uz CS:GO Major lielās skatuves. Atzīts par 2021.gada 8.labāko spēlētāju pasaulē un 2022.gada 15.labāko spēlētāju pasaulē.

Twitter